ورود کاربرانعضویت کاربران

بازسازی ساختمان قدیمی

10 / 10
از 1 کاربر

بازسازی ساختمان قدیمی خود را به گروه متخصص شرکت بازسازی ساختمان رئیسی معمار شرق بسپارید. بسیاری از افراد وجود دارند که ساختمان های آنها قدیمی شده ولی علاقه ای به تعویض ساختمان خود ندارند. با تعویض ساختمان فرد مجبور خواهد بود تا محل زندگی خود را نیز تغییر دهد که همین موضوع برای بسیاری ار افراد قابل قبول نیست. بهترین کاری که این افراد میتوانند انجام دهند بازسازی ساختمان قدیمی خود میباشد. با بازسازی ساختمان قدیمی میتوانید تا چندین سال دیگر از ساختمان خود استفاده کنید.

در بازسازی ساختمان قدیمی بهتر است در اولین قدم از زیرسازی شروع کنید. در زیرسازی باید لوله ها، کف پوش ها، دیوارپوش ها، شیرآلات و یا قسمت هایی از سقف یا دیوار که نمور شده اند را مورد بازسازی و تعمیرات قرار دهید. بسیاری از این اجزا را حتی میتوانید تعویض کنید. در بازسازی ساختمان پس از تعمیرات و انجام زیرسازی مناسب نوبت به تعمیر و یا تعمیر تجهیزات روکار میشود. اولین کاری که میتوانید انجام دهید تعویض کابینت های قدیمی میباشد. کابینت های قدیمی را با کابینت های نو تعویض کنید.

یکی از مهمترین قسمت هایی که در اولین نگاه پس از ورود به منزل به چشم میخورد آشپزخانه است پس در تعمیر و بازسازی این قسمت نهایت دقت و حساسیت را به خرج دهید. آشپزخانه یکی از قسمت هاییست که به دلیل استفاده از لوله کشی های آب و گاز در مدت کوتاه تری فرسوده و قدیمی میشود که از همین رو سعی کنید بهترین بازسازی و متریال ها را برای این قسمت به کار ببرید تا دوباره در مدت کوتاهی به مشکل برنخورید.مورد بعدی که در بازسازی ساختمان قدیمی باید به سراغش بروید سرویس بهداشتی و حمام میباشد.

توالت و حمام نیز مانند آشپزخانه به دلیل وجود لوله کشی های آب همواره در معرض فرسایش قرار دارد و باید از متریال و اصول تعمیرات اساسی برای این قسمت استفاده کنید. برای این قسمت از بهترین لوله ها و برای زیبایی آن نیز میتوانید از کاشی و سرامیک و همچنین شیرآلات و آینه های با سلیقه خود استفاده کنید.

پذیرایی در بازسازی ساختمان نیز از مهمترین بخش هاییست که باید از بهترین روش ها برای تعمیرات آن استفاده کنید. پذیرایی مانند آشپزخانه همواره در معرض دید است و باید جدی گرفته شود. برای پذیرایی میتوانید از دیوارپوش هایی مانند انواع کاغذ دیواری و یا رنگ استفاده کنید. گچبری ها را نیز در سقف از قلم نیندازید زیرا تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد.

اتاق ها از دیگر بخش هاییست که باید در بازسازی ساختمان قدیمی باید به سراغ آن بروید. اتاق ها مانند سایر بخش ها از لوله کشی و کابینت برخوردار  نیست و تمعیرات آن راحت تر و کم هزینه تر میباشد. سعی کنید برای پوشش دیوارها از کاغذ دیواری های مخصوص اتاق استفاده کنید. برای کفپوش نیز میتوانید از پارکت یا پارکت لمینت استفاده کنید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :