ورود کاربرانعضویت کاربران

بازسازی ساختمان اداری

10 / 10
از 1 کاربر

در بازسازی ساختمان اداری همانند ساختمان های مسکونی عمل نمیشود و اصول و روش های دیگری برای این کار وجود دارد. در اولین قدم و پیش از شروع بازسازی ساختمان اداری به تفکیک محل کار کارمندان و همچنین مدیران پرداخته میشود. به طبع اتاق یک مدیر یا رییس باید با اتاق و محل کار کامندان تفاوت هایی داشته باشد. البته تفاوت در این نیست که از وسایل بسیار مجلل و شیک در اتاق مدیران استفاده شود. در اتاق مدیران بیشتر به ریزه کاری ها و همچنین نحوه انتخاب مبلمان توجه میشود.

نور پردازی در بازسای ساختمان اداری از اصولیست که اگر به درستی رعایت شود باعث زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان میشود. اهمیت نورپردازی در بازسازی ساختمان  تنها بمنظور زیبایی نیست. از دیگر دلایلی که در اهمیت نورپردازی تاثیرگذار است، افزایش راندمان کاری کارمندان است. در یک فضای تاریک کارمندان به خوبی نمیتوانند به انجام کارهای خود بپردازند و باعث کسلی آنها میشود ولی در یک فضایی که نورپردازی مناسب باشد کارایی و راندمان کارمندان بالاتر میرود و هرگز کسل نخواهند شد.

یکی از مهمترین تجهیزاتی که میتوانید برای بازسازی ساختمان اداری به کار ببرید پارتیشن میباشد. پارتیشن ها انواع گوناگونی دارند و زیبایی خاصی را به دکوراسیون میبخشند. در بیشتر ساختمان های اداری قدیمی از پارتیشن استفاده نمیشد ولی امروزه پارتیشن ها در بیشتر ساختمان های اداری وجود دارند. پارتیشن ها انواع گوناگونی دارند و هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. پارتیشن های شیشه ای، ام دی اف و آلومینیومی ار محبوبترین نوع پارتیشن ها هستند.

رنگ بندی ها در بازسازی ساختمان اداری نیز باید متناسب با نوع فعالیت شما انتخاب شود. به طور مثال اگر فعالیت شرکت در زمینه های پوشاک ورزشی میباشد بهتر است از رنگ های شاد و روشن استفاده شود. در کل برای بازسازی ساختمان یک فضای اداری بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود زیرا باعث نشاط در کارمندان میشود. علاوه بر این رنگ های روشن میتواند برای ارباب رجوع و مدیرانی که به شرکت رفت و آمد میکنند بسیار خوشایند باشد.

وسایل و تجهیزاتی که در بازسازی ساختمان اداری و در مرحله نهایی قرار است مورد استفاده قرار دهید را از قلم نیندازید. وسایل مختلفی مانند تابلوها، گلدان ها، مبل و صندلی ها و میز منشی از جمله وسایل و تجهیزاتی هستند که میتوانند جلوه بسیار خوبی را ایجاد کنند. سعی کنید فضاهای خالی زیادی در دکوراسیون داخلی شما وجود نداشته باشد. البته در عین حال نباید آنقدر از وسایل مختلف استفاده کنید که دکور را بسیار شلوغ جلوه دهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :