ورود کاربرانعضویت کاربران

گالری جواهر روناش

روناش

 

متراژ:  14متر

پاساژ: سپید

 سال ساخت: دی/96

سبک قالب: نئوکلاسیک

رنگ قالب: سفید، آبی، طلایی

 

این کار از بیس با گروه طراحی رئیسی دیزاین بوده است تا بخش های دکوراتیو، ما دیوارهای قدیمی را شکافتیم و با آرماتور فضاهای مقاومتی و امنیتی ایجاد نمودیم بعد از نصب آرمانورها به صورت عمودی و افقی در ابعاد 10×10  و روی آن را با بتن ریزی کردیم و طبق ظوابط اتحادیه فضا را ایمن نمودیم بعد از این مراحل دیوارها را به صورت کامل گچ کاری نمودیم  و بعد از آن سقف دکوراتیو پروژه با کناف اجرا شد.

شیشه های میرال مغازه قبلی کنده شد و تمام دیوارها از اول با آهن قوطی، آهنکشی شد و جای شیشه ضد سرقت را روی آن تعبیه و در ورودی را نیز با آهن ساختیم چرا که شیشه ها باید ضدسرقت و ضد گلوله باشد. بعد از نصب قوطی ها شیشه ضد سرقت سفارش داده شد و بعد از نصب شیشه ها تمامی قوطی ها با روکش استیل کاور کشی شد.

نورهای که در فضا استفاده کردیم که در تمامی پروژه های طلا فروشی سی ا بی بود که تعداد و ولتاژ نورها بر اساس متراژ گالری محاسبه گردید و خریداری شد.

تمامی کانترها و ویترین ها با چوب راش ساخته شد  و طبق سلیقه طراح و کارفرما بعد از تایید اجرا شدند و بعد ازنصب کانترها تمامی آنها رنگ سفید طلایی به خود گرفتند ( پلی ارتان).

برای دیوارها از المان دکوراتیو استفاده کردیم ما به دلیل اینکه این فضا را به سبک گالری طراحی نمودیم نه طلا فروشی سنتی یکی از ویترین های کوچک را شیشه فیکس کذاشتیم و یکی از ورودی های بزرگ را دو ویتزین فیکس و یک در ورودی تقسیم نمودیم در نتیجه وقتی مخاطب وارد فضا می شود در دیوار روبه روی آن از آیینه کاری دکوراتیو و یک آینه کاری بزرگ برای پرو جواهرات استفاده نمودیم و در بالای آیینه ها از ورق چرمی  استفاده کردیم.که این ایوار با بقیه فرق داشت چرا که از کالیته لوکس استفاده کردیم.  و ورق چرمی روی آن نصب شد و تلویزیونی جهت نمایش قیمت ارز و دلار قرار گرفت و همچنین نمایش دوربین مدار بسته.

در دو طرف آیینه کاری و این ورق چرمی از ورق استیل استفاده نمودیم  و همچنین بقیه فضای باقی مانده را از کاغذ دیواری که طرح آن هم طرح کارت ویزیت و فاکتور کارفرما ست بود اتفاده نمودیم.