ورود کاربرانعضویت کاربران

گالری جواهر آریان

 

 

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

جواهرفروشی آریان

موقعیت : هفت حوض-پاساژ سون سنتر

مدت اجرا : 2 ماه کاری

زمان اجرا : 1394

سبک کار : نئوکلاسیک

رنگ قالب : مشکی و طلایی

 

اجرای دکوراسیون جواهرفروشی از قدیم تا الان جزو سخت ترین و حساس ترین اجراهای داخلی دسته بندی شده است.

این مدل دکوراسیون شامل مواردی مجزا می باشد که درنهایت تمامی این موارد باید در عین همخوانی با هم به سر برند.

-بحث امنیتی : دوربین مدار بسته-دزدگیر ناجا-شیشه ضد سرقت

-بحث نور پردازی : استفاده از نورهای مخصوص برای طلافروشی که در قدیم از متال هالید استفاده می شد که به جرات می توان گفت جزو پرنور ترین منابع نوری می باشند اما به دلیل گرم کردن فضا و مصرف به شدت بالای برق رفته رفته جای خود را به نور های سی یو بی در بازار دادند.

انتخاب مناسب رنگ نور که بر جلوه ی جواهر آلات داخل ویترین و مغازه تاثیر به سزایی می گذارد.

فاصله منبع نوری تا جواهرات

 

-بحث زیبایی شناختی کار

 

پروسه اجرای جواهرفروشی آریان

عکس های اجرای آهنگری

در نظر داشته باشید که کلیه کارهای آهنگری به دلیل حساس بودن و عدم دوویدگی کار در کارگاه آهنگری انجام می شود و فقط احتیاج به چند ساعت نصب در مکان پروژه را دارد.

 

 

 

در این عکس پروسه پیشرفت کار اجرایی داخل مغازه را مشاهده می کنید که در داخل ازمتریال هایی به شرح زیر استفاده شده است:

-کناف : استفاده از پنل گچی با نام تجاری کناف برای دکوراسیون داخلی دارای مزایا و ایرادهایی می باشد از جمله مزیت های استفاده از کناف در دکور مغازه نصب سریع و آسان آن می باشد که در کنار این سرعت کناف مانند گچ نیازی به زمانی برای خشک شدن ندارد و برای برق کشی پشت آن هر زمان که نیاز باشد بخشی از پنل برید می شود و اصلاحات صورت می گیرد.اما از ایرادهای این متریال می توان به شکل پذیری و طراحی محدود و بیشتر مدل ان اشاره نمود.

 

در پروسه کف سازی و دیوار ویترین ها نیز از سنگ مرمریت استفاده شده است.

در کف مغازه از مرمریت گلدن بلک استفاده کردیم تا با تم مشکی طلایی مغازه همخوانی داشته باشد.در دیواره ی ویترین های از سنگ اسلب کرم رنگ استفاده شد تا هم حس لوکس بودن رو به ویترین القا کنیم و هم با رنگی ملایم بر جلوه بصری جواهر تاثیر اشتباه نگذاریم که مخاطب بیشتر به جواهرات نگاه کند. نکاتی ظریف در کنار هم می تواند دکوراسیون داخلی جواهرفروشی را به مکانی تبدیل نماید که هم کارفرما بتواند فروشی بهتر داشته باشد هم مشتری به صورت نا خداگاه جذب ویترین و مغازه شود.

 

 

 

 

 

گروه دکوراسیون داخلی رئیسی دیزاین با گرد هم آوردن تیمی مجرب از پیمانکاران با سابقه و طراحی های منحصر به فرد و مخصوص به هر فضا برای شما مشتریان گرامی فضایی لوکس ، خاص و زیبا را ایجاد می نماید.

 

عکس های فاینال کار