ورود کاربرانعضویت کاربران

کافی شاپ

دکوراسیون کافی شاپ

طراحی و اجرای دکوراسیون کافیشاپ با سبک های کلاسیک , نئوکلاسیک,پست مدرن و اینداستریال را با گروه دکوراسیون داخلی رئیسی دیزاین تجربه نمایید.ما در این بخش در کنار شماییم چراکه مهمترین المان برای یک کافی شاپ برای جذب مشتری دکوراسیون داخلی خوب است تا مخاطب احساس راحتی و لذت نماید.بعد از کار ما سرویس دهی درست و رسپی نقش اساسی ( که ما در این بخش هم شما عزیزان را راهنمایی می کنیم تا از یک راه انداز کافه ی حرفه ای استفاده نمایید.) را در نگه داشتن و دائمی کردن مشتریانتان را دارد.

توضیح راه انداز کافه 

افرادی متخصص در امر راه اندازی کافیشاپ وجود دارند که با آموزش کامل شما عزیزان شما را با درست کردن تک تک رسپی ها و انواع قهوه ها کمک می کنند.متناسب با فضای شما برای شما منویتان را می نویسند و قیمت گذاری می کنند ,مدارک بین المللی برای شما صادر می کنند و حتی در خرید کلیه وسایل مورد نیازتان یعنی دستگاه های برقی و ظروفتان راهنمایتان می باشند.

ما در طراحی فضای کافیشاپ شما عزیزان از المان های دکوراتیو خاص بر روی دیوار ها,وارد کردن برخی از المان های فنگشویی از قبیل چوب و گیاه که در ایجاد انرژی چی نقش موثری دارند , در مورد طراحی و ساخت میز ها ونشیمن های راحت کاری خواهیم کرد که با طراحی اصولی و مطابق با اصول ارگونومی مشتری شما عزیزان احساس راحتی و خوشی غیر مستقیمی را تجربه نماید که او را دوباره به فضای شما بکشاند.

در مورد ارتفاع کانتری که دستگاه اسپرسوی شما عزیزان یعنی قلب تپنده هر کافی شاپ حرفه ای نیز دقت می نماییم تا باریستا بتواند به صورت استاندارد مقابل دستگاه بایستد و اسپرسویی اصولی و درست را با دستگاه بزند.در کل وجود یک گروه آگاه دکوراسیون داخلی به المان های اصولی و علمی کافیشاپ شما عزیزان را در این حرفه می تواند به صورت شفافی از سایرین متمایز نماید.

 

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign