ورود کاربرانعضویت کاربران

زارا

 

زارا

 

سال ساخت آذر /94

مدت ساخت : 4 هفته کاری

در این پروژه کارفرما از ما خواست تا طراحی داخل و خارج از مغازه نزدیک به شعب زارا در اروپا باشد و ما با ایده گرفتن از عکس های شعبه های دیگر طراحی خود را آغاز نمودیم خواسته کارفرما از رگال هایش این بود که نهایت کاربری و استفاده در کنار زیبایی را داشته باشد.

تمام رگال ها از قوطی آهن ساخته شده اند و سه کاربری مختلف از جمله آویز شدن لباس، و گذاشتن کیف وگذاشتن کفش برای نمایش در داخل آنها طراحی شد.

تمامی قوطی های آهن در کارگاه آهنگری توسط یک آهنگر هنرمند انجام شد که در محل اتصال قوطی ها به هم دیگر به صورت زاویه 45 درجه فارسی بر شدند ونقطه جوش قوطی ها به هم دیگر تمام قوطی ها با دستگاه فرساب خوردند که جای جوش معلوم نشود.تمامی قوطی های انجام شده رنگ الکترو استاتیک زده شد (رنگ کوره) مشکی چرم و تمام شده این کار به شدت تمییز و بی نقص می باشد.جدای از متریال آهن استفاده از ام دی اف 8 میل برای روی صفحه میزهای آهنی انجام شد.

کانتر صندوق زارا به صورت ام دی اف خام و رنگ پوششی مشکی نیمه مات نیمه براق انجام شد که در داخل نما ی آن از پلکسی برای نشان دادن اسم زارا استفاده کردیم .

دو نشیمن در داخل مغازه تعبیه شد که درک این نشیمن  در حالت عادی دایره نشان داده می شود اما 4 نشیمن مجزا دارد که می توان از هم فاصله داد واستفاده کرد. این مغازه دارای دو ویترین می باشد برای نمایش لباس یکی به سمت داخل پاساژ و دیگری رو به خیابان می باشد.  ویترین  رو به داخل پاساژ برای بستن محدوده ویترین و پاساژ از قوطی های آهن  60×40 استفاده کردیم و در داخل ویترین نیز با استفاده از قوطی آهن، تاپ و المانهای دکوراتیو ساختیم. برای کف مغازه از موکت مشکی 30 سال استفاده کردیم.

 

ویترین سمت خیابان

چون ما نیاز به اتاق پرو داشتیم این بخش را به ویترین و اتاق پرو اختصاص دادیم که در وسط ویترین و در دو طرف اتاق پروو داریم و با شاسی کشی آهن و کناف ساختیم. این ویترین که قراربود تاپ ها قرار بگیرد سقف ویترین را آهن کشی نمودیم.

ویترینی با تاپ های معلق مشابه ویترین زارا در سوئیس اجرا نمودیم.