ورود کاربرانعضویت کاربران

رویال پیشگام شرق

پروژه: اداری رویال پیشگام

مدت اجرا: 45 روز کاری

سبک کار: مدرن

سال ساخت: 1396

این پروژه در مرداد ماه سال 1396 انجام شد، تمامی پارتیشن های پروژه از آلومینیوم با سطح مقطع 10 سانتی و ارتفاع 70/1 بودند چرا که ما می خواستیم سبک آمریکایی

  را داشته باشیم. در این سبک کلیه فضا ها از هم تفکیک میشوند (American style)

اما بسته نیستند در این مدل دیزاین اداری کارمندان می دانند که فضای خاص خود را در حالیکه محصوریت هستند و محدودیت در مکالمات، عدم عایق بودن صوتی فضا دارند و این بر افزایش کارایی و بازدهی کمک می کند.

ما در طراحی داخلی این اداره ی 900 متر مربعی سعی کردیم که علم فنگ شویی را نیز در آن بگنجانیم.در بخش مقالات می توانید به طور کامل در رابطه با معانی علم فنگشویی و تاثیر آن بر دکوراسیون داخلی بخوانید.

اصلی که ما در اینجا با نام فنشگویی استفاده نمودیم 2 متریال بود یک گل و گیاه طبیعی که باعث جریان یافتن درست انرژی چی در سراسر محل می شود.

دوم استفاده از رنگ طلایی که باعث جذب ثروت می شود.این علم از چین قدیم در جریان بوده است و امروزه به صورت کامل و جامع به اثبات رسیده است در نتیجه ما سعی می کنیم فنگشویی  را در تمام دکورهایمان لحاظ کنیم.

 

 از میز های مدیریتی استاندارد برای مدیران بخش های متفاوت استفاده شد که در زیرمجموعه این بخش ها نیز از میز کار گروهی 4 نفره استفاده کردیم و بین میز کارها نیز باکس گل به ارتفاع 90 سانت گذاشتیم.

 بخش مدیریتی

این فضا دارای یک بخش مدیریتی بود که شامل بخش منشی، اتاق کنفرانس و 2 اتاق مدیریتی می باشد که تمامی دیوارهای آن عایق کامل حرارتی و صوتی شدند، چرا که مدیران نمی خواستند صدایی بیرون بیاید، ما در بین کناف دیوار از پشم شیشه استفاده کردیم.

اتاق مدیر

در اتاق یکی از مدیر ها از ترکیب رنگ منوکروم استفاده کردیم یعنی رنگ سفید و مشکی و طیف رنگی بین این 2 بازه را لحاظ نمودیم.پشت میز مدیریت از 3 متریال دکوراتیو استفاده شده است.سنگ دکوراتیو , کاغذدیواری,استیل دکوراتیو و همچنین با استفاده از پلکسی برجسته نوشته هایی را در دیوار ایجاد نمودیم که همگی برجسته و بلد بودند.

 بخش منشی مدیرعامل ها که در واقع اولین فضایی می شود که وقتی مراجعه کننده وارد می شود آن را ملاحظه می کند از آجر دکوراتیو با نصبی متفاوت استفاده شد چرا که هم می خواستیم اصل مدرن بودن را رعایت نماییم و هم به صورت غیر مسقیم در مخاطب تازه ورود احساس آرامشی که ماهیت آجر می دهد را القا نماییم .در اصل روانشناسی ما بخشی را داریم که مغز کهن انسان به صورت ناخودآگاه نصبت به چهره افراد نوستالژی و همچنین متریال های نوستالژی حس خوبی دارد پس ما کاری کردیم که با یک متریال نوستالژی در بدو ورود این احساس را ایجاد نماییم.

 

فضای مدیریتی دکوراتیوتر از فضای دیگر بود چرا که جلسات و حضور مهمانان در این فضا ها صورت می گرفت، از کاغذ دیواری، سنگ ها و آجرهای دکوراتیو، استیل های دکوراتیو، نوشته ها برجسته با پلکسی در این فضا ها استفاده شد.در اتاق مدیریت ما از متریال های زیادی چه در راستای رفاهی چه در راستای زیبایی بصری استفاده نمودیم از جمله ی آنها می توان کمد ها ام دی اف که تمام یونیت ها با ام دی اف رنگ نقره ای ساخته شد و درب ها همگی طرح چوب بلوط وینا می باشد این ام دی اف کمی گران تر از ام دی اف های معمولی بوده اما رنگی خاصتر و طرحی برجسته دارد.

 

بخش اتاق کنفرانس

این بخش از کار به فضایی که هم جلسات و کنفرانس های مدیران در آن برپا می شود و هم فضایی جهت جلسات صمیمانه با میهمانان نزدیکشان هست اتلاق می شود.پس ما هم سعی بر رعایت اصول اولیه علمی و موارد مورد نیاز در اتاق کنفرانس مثل میز کنفرانس ,تاچ پنل های لمسی که جای کابل یو اس بی و لن و برق دارد تا صندلی های کنفرانس شرکت داتیس که کاملا مطابق با استانداردهای ارگونومی بدن انسان می باشند.

تخته وایت بردهای هم اندازه در 2 طرف تلویزیون 60 اینچ و میز پذیرایی عصرانه که کاملا با آجر دکوراتیو ساخته شد.از متریال های کاربردی که بگذریم متریال ها دکوراتیو مثل کاغذدیواری طرح چرم , سنگ دکوراتیوم پروانه ای , شیشه آجری و آکواریوم دکوراتیو که در داخل آن بامبو و گل کاشته شد.

 

 

ما از متریال ترموود یا همان چوب فشرده فنلاندی برای ساختن فلاورباکس ها یا همان باکس های گل استفاده کردیم چرا که استفاده از متریال طبیعی چوب در ایجاد فضایی صمیمی و تاثیر گذار نقش به سزایی را ایفا می کند.