ورود کاربرانعضویت کاربران

روف گاردن و فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز شما تخصص ماست

یکی از تخصصی ترین کارهای طراحی را می توان طراحی فضای سبز در رشته معماری داخلی نام برد این رشته به صورت تخصصی در گرایش ارشد معماری به نام معماری منظر مطرح شده است و دارای تخصصی اصولی و خاص است. ما در کنار طراحی اصلی فضا که توسط خانم مهندس مهشید رئیسی انجام می شود که المان های زیبایی شناختی کامل را دارا باشد و لوکس بودن و خاص بودن متریال و فرم و بافت را داشته باشیم و همچنین نورپردازی اصولی و خیره کننده دکوراتیو آن در محیط برای انتخاب نوع گیاهان و جانمایی های اصولی آلاچیق , باربیکیو,حوض,فضای نشیمن ما از متخصصان معماری منظر نیز کمک می گیریم تا کاری اصولی و زیبا را برای کارفرمای خود طراحی نماییم.

در اجرای فضاهای سبز چه در روف گاردن , چه در بالکن های بزرگ و چه در باغ و ویلای شما عزیزان از تیم های حرفه ای مجرب ایزولاسیون کار تا مجری های ترموود و آلاچیق های کلاسیک و لوکس که می توانند آلاچیق های چهارفصل باشند که آنها به صورت خاص با سقف های اتومات ترک و پنچره های تاشوی عمودی استفاده می شود اجرا نماییم.در طراحی خاص نورپردازی فضاهای سبز به جرات جزو تیم های متخصص در این امر می باشیم که به صورت منحصر به فرد و خیره کننده ای نورپردازی دکوراتیو و محیطی و تاکیدی را با هم ترکیب می کنیم تا شما عزیزان از فضایی خاص بهره مند شوید با معروفترین مارک ها و برندهای لایتینگ کار را می آراییم و بد نیست بدانید که در کارهای فضای سبز که بیشتر در شب هنگام از آن استفاده می شود نورپردازی حرفه ای مهمترین نقش را در ایجاد حس خوب در مخاطب دارد.

 

 

کلام آخر اینکه اگر به دنبال روف گاردنی خاص و لوکس می باشید و در هزینه های خود نسبت به کیفیت طراحی و اجرا محدودیتی ندارید گروه معماری داخلی خانم مهندس رئیسی می تواند در کنار شما عزیزان باشد تا تفاوت را احساس کنید.

 

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign