ورود کاربرانعضویت کاربران

دکور مزون

طراحی و اجرای دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک مزون

ما در طراحی و اجرای مزون های لوکس مناطق 1 تهران که در اصطلاح به شوروم های خصوصی معروف هستند در سبک های دکوراسیون کلاسیک و دکوراسیون نئوکلاسیک که درواقع دکوراسیون نئو را می توان تلفیقی ماهرانه از سبک مدرن و کلاسیک نامید, ما مهارت ویژه ای داریم و از جمله کارهای شاخص دکوراسیون فضای مزون لوکس می توان به دکور مزون عروس تاج محل واقع در اندرزگوی فرمانیه نام برد.

ما در طراحی فضای شما سعی در رعایت کامل اصول معماری داخلی برای ایجاد حسی منحصر به فرد داریم . در واقع انسان ها بر پایه دو عامل در زندگی خود تصمیم می گیرند این دو عبارت اند از حس لذت و حس رنج... اگر ما بتوانیم به صورت ناخودآگاه این احساس لذت را در مشتری شما بالا ببریم شما در فروش محصولتان و زدن فاکتوری راحت چندین قدم جلوتر از رقبای خود می باشید.

پس بهتر از بدانید که دکوراسیون داخلی فضاهای تجاری شما عزیزان فقط جنبه ی زیبایی شناختی ندارند و در بالا بردن آمار فروشتان به صورت غیر مستقیم تاثیر به سزایی دارد.از طرفی فضایی که در آن بافت و رنگ وفرم به صورت درست انتخاب شده باشد افرادی که در کمترین حالت ممکن یعنی فروشندگان شما عزیزان , به مدت 8 ساعت در این فضا می باشند را می توان افسرده یا برعکس شاد و پرانرژی نماید چرا که هرچه قدر که یک دکور زیبا و فریبنده باشد اگر فروشندگانی ماهر را در کنار خود نداشته باشد فروش شما با مشکل مواجه خواهد شد.

 

 

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign