ورود کاربرانعضویت کاربران

دکور طلافروشی لونی

طلا فروشی لونی

 

این پروژه در شهریور/94

مدت اجرای اینکار به دلیل ساختن شیشه ضد گلوله و ساختن درب و فریم یک ماه و نیم زمان برد.

متراژ پروژه 24 متر مربع

مغازه واقع در پاساژ سون سنر

مغازه به دلیل کشیدگی پلان زیبایی منحصربه فردی داشت . طراحی این مغازه به صورت نئوکلاسیک انجام شد.

سقف این مغازه به وسیله کناف اجرا و بسته شد دو عدد باکس اضافه بر روی سقف اجرا نمودیم که از سطح همکف45 سانت کمی پایین تر بود. به دلیل بعد از نصب نورهای سی ا بی ( مخصوص طلا فروشی) 30 وات بر روی سقف می خواستیم کمی بازه نوربر روی این باکس ها دیده شود

بر روی یک  دیوار کشیده 3عدد کاغذ دیواری با محدوده قاب دار نصب شد که روبروی آن ها 3 عدد کانتر طلا قرار گرفت این کانترها از ام دی اف خام ساخته شدند و کاملا رنگ پوششی سفید صدفی به خود گرفتند. بر روی آنها شیاری 10 میل مخصوص شیشه ایجاد شد که باکس شیشه بر روی این استندها قرار گرفت. در انتهای مغازه یک میز مدیریتی با طراحی خاص انجام شد که نیاز به شیشه دودی داشت. و از سمت دیگر مغازه در واقع روبروبی آنس استند می باشد باکس بیرون زده بوسیله کناف ساختیم  که در داخل  3 بخش منفی وجود داشت برای گذاشتن جواهر.

ما این مغازه را با دید گالری طلا طراحی کردیم. و ویترینی که برای این مغازه طراحی کردیم ویترین معلق بوده وکاملا از قوطی آهن ساخته شد و هیچ پایه ای نداشت. ویترین و درب ورودی به وسیله آهن ساخته شد وبعد از اتمام کار پروژه با استیل نقره ای و طلایی کاور کردیم. نورهای مغازه تماما از سی ا بی استفاده شده چرا که در قدیم از نور های متال هالید استفاده  می شد که مصرف برق بالایی داشت ما مشابه آن نور یعنی سی ا بی را انتخاب کردیم.

در انتهای مغازه دیوار کاذبی ایجاد کردیم که در پشت آن گاو صندوق قرار داشت و یک بخش کوچک مثل آبدارخانه در آن واقع بود

ما از روی کاغذ دیواری های سه بخشی که روی دیوار نصب کردیم از طرح گلهایش ایده گرفتیم ( گل داماس) و بوسیله دستگاه لیزر آن گلها را روی مولتی استایل طلا برش دادیم آنها روی سقف (روی آن باکس های بیرون زده) نصب نمودیم در کل مغازه تم سفید طلایی به خود گرفت و به دلیل کشیدگی و سبک دکوراسیون جزء خاص ترین کار گروه ما نام برده شد.