ورود کاربرانعضویت کاربران

دکور اداری

طراحی و اجرای دکوراسیون و دكور اداری خود را به تیم فوق حرفه ای ما بسپارید

ما با رزومه ای قوی در زمینه دکور اداری به صورت مدرن و کلاسیک در خدمت شما عزیزان هستیم تا بتوانیم فضایی متفاوت همگام با نیازهای شما را برایتان ایجاد کنیم که هم تفاوت بصری خیره کننده و تحسین برانگیزی را به فضای شما بدهد هم اینکه تمامی اصول مربوط به ضوابط روانی در راستای پیشرفت فردی پرسنل را برای شما به همراه داشته باشد.

در نظر داشته باشید که کوچکترین مثال برای ضوابط علمی و روانشناسی دكور اداری استفاده از نوع لامپ و نوری است که در فضا برای پرسنل خریداری و نصب می گردد که گرم بودن بیش از حد درجه نور یا کلوین پایین و سرد بودن بالای درجه نور نیز می تواند بر روی عملکرد پرسنل تاثیر غیر مستقیم مخرب یا سازنده بگذارد.ما در هر فضا آموخته ایم که چه نوع نورپردازی را بر حست عملکرد اعمال نماییم.

استفاده از میز های مختلف در دکوراسیون که می تواند میز تکی باشد و یا میز کار گروهی باشد نیز در دكور اداری بر نوع همزیستی و ایجاد حس غیر مستقیم رغابتی تاثیر به سزایی دارد.

استفاده از پارتیشن ها در انواع مختلف متریالی و ارتفاعی در دکور اداری بر حسب تشخیص طراح انجام می شود برای مثال پارتیشن های ام دی افی به 2 دلیل در اروپا منسوخ شده است یک اینکه ام دی اف از خود گاز سمی ترشح می کند دوم اینکه ام دی اف یک تکه فضای کار را کاملا می بندد و خفه می کند.

اینکه در دكور اداری ، پارتیشن ها در چه ارتفاعی باشند مبحثی جداگانه است که بر طبق نوع کاربری فضا و نیاز کارفرما باید تحلیل و طراحی شود.

استفاده از المان های سبز مانند باکس گل یا همان فلاور باکس در طرح ها و شکل های مختلف در دکوراسیون و دكور اداری می تواند عملکرد پرسنل را گاها تا 30 درصد بالا ببرد بدون آنکه خودشان متوجه این مطلب بشوند.

در مقاله ای مفصل راجع به دکور اداری در بخش مقالات به بحث نشسته ایم و سعی در آگاه کردن شما عزیزان داریم.

 

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی و دكور اداری سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی و دکوراسیون یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره در زمینه دكور اداری می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign