ورود کاربرانعضویت کاربران

دفتر کار رئیسی دیزاین

دفتر رئیسی دیزاین

این دفتر به سبک نئوکلاسیک دکور شده است، ما در دکور اداری این دفتر از المان های دکوراتیو زیادی استفاده کرده ایم، در بخش سالن انتظار دکور اداری از ابزارگچ بری کشویی در ارتفاع 90 سانت دور تا دور دیوار استفاده کردیم در دیوار اصلی دفتر که از درب که وارد می شویم دیده  می شود نیز از ابزار کشویی ظریف تری استفاده کردیم که دارای طراحی خاص خود می باشد.

در داخل برخی از ابزارها گچ بری بعد از اتمام کار رنگ و گچ بری دکور اداری از کاغذ دیواری های برجسته استفاده نمودیم.

در دیواری از سالن از فرشتگان پلی استر که جای شمع دارند در ارتفاع 100 و 120 استفاده کردیم. دیوار دیگری را در این دکور اداری از ترکیب پتینه و آیینه کاری برنز استفاده نمودیم. بخشی دیگر وجود داشت که به وسیله ام دی اف و شیشه 16 میل به فضای کار پرسنل تبدیل نمودیم که در انتهای فضای 3 جای نشیمن در آوردیم و میز کنفرانس نیز به وسیله 2 پایه 90 در 90 که در داخل پایه های 8 کشوی با عرض 10 سانت گذاشتیم برای جای کاتالوگ هایی تفکیک شده و در روی آن نیز یک شیشه 16 میل انداختیم در نتیجه در ان دکور اداری میز کنفرانسی 2 منظوره ساختیم که جای نشیمن 4 الی 6 نفر را در کنار هم ایجاد کردیم، دیوارهای این بخش را با کاغذ دیواری طرح چرم شرکت راش (کاغذ دیواری راش) پوشش دادیم اتاق مدیریت نیز با 3 متریال تزیین شد، آیینه، آجر و کاغذ دیواری، میز مدیریتی نیز از چوب راش به سبک کلاسیک ساخته شد. در کل ما در طراحی و اجرای دکور اداری تلاشمان بالا بردن راندمان پرسنل می باشد. در انتخاب طراح داخلی تا برای دکور فضای اداری تان نهایت دقت را بفرمایید چراکه دکور اداری دارای المان های خاص و بی نهایت مهم است، که اثر گذاری مستقیم بر روی راندمان پرسنل را می گذارد و راندمان پرسنل نیز درآمد شما را تعیین می کند.  

 

 

 به عکس اول اگر دقت کنید می بینید که طراح خانم مهشید رئیسی در طراحی اداری دفتر خود از جای جای دفتر استفاده بهینه را کرده است که هم زیبایی بصری داشته باشد هم فضایی کاربردی را بتواند ایجاد کند پایه پرینتر را با دقت ببینید که در عین حالیکه نقش پایه را ایفا می کند در داخل خود دارای 9 کشوی 10 سانتی می باشد که از این کشو ها برای دپوی کاتالوگ ها به صورت تفکیک بندی استفاده شده است همچنین میز جلو مبلی نیز از نظر متریال ام دی اف با بخش کار پرسنل و کشوی زیر پرینتر یکی می باشد و به صورت آماده تهیه نشده است و ارتفاع شیشه میز جلو مبلی بلند تر از حد معمول گرفته شده است تا مشتری یا مراجعه کننده بتواند برای دیدن کاتالوگ ها در بهترین حالت زاویه دید قرار بگیرید.