ورود کاربرانعضویت کاربران

بوتیک

اجرای بوتیک های نئوکلاسیک و کلاسیک در سطوح متوسط و فول لاکچری (لوکس)

با تیم طراحی فوق حرفه ای در کنار شما عزیزان هستیم تا تفاوت و آرامش را با ما تجربه نمایید ما جمع شده ایم تا شما را در داشتن فضایی متفاوت برای فروش ماثر همراهی نماییم و بدانید در این راستا هم بر جنبه زیبایی شناختی و هم بر جنبه علمی ماثر بر ذهن مشتری برای طراحی شما پایه ریزی می کنیم .

تفاوت سطح متوسط و لوکس

در سطوح متوسط ما سعی می کنیم از متریال های متوسط و موجود در بازار استفاده نماییم به این صورت هم زمان اجرا کوتاه می شود و هم دکوری خواهید داشت مخصوص قشر عام مردم هست و همگان به راحتی وارد مغازه شما می شوند.

در کار آزاد فروش محصولات شما عزیزان حرف اول و آخر را در ایجاد درآمد مستقیمتان ایفا می کند,امروزه روز برخی از برند ها مانند کوتون و ال سی واکیکی و غیره ... وارد بازار شده اند که مغازه های کوچیک توانایی رقابت با این برند ها را ندارند در نتیجه کار شما یا باید از این برندها ارزان تر باشد که از حیطه کاری ما خارج می شود و نیاز به دکوراسیون ندارد و یا باید از این برندهای اکونومی گرانتر و لیمیتد باشد که نیاز به دکوری خاص دارد تا مخاطب را به صورت غیر مستقیم در فضای روحی قرار دهد که او را آماده برای خرج هزینه ای سنگین کند ایجاد فضایی لوکس در مشتری ایجاد احساس شعف می کند و در نتیجه راحت تر هزینه می کند.از طرفی لباس های گران همچون نگین جواهری می مانند که باید بر روی یک پایه خاص سوار شوند دکوراسیون درست فضای شما همان پایه درست طلا می باشد.

 

 

 

 

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign