ورود کاربرانعضویت کاربران

کابینت کلاسیک چوبی

شرکت رئیسی معمار شرق دارای 2 کارگاه نجاری به متراژهای 200 و 400 متر در شهرک صنعتی خاوران سایت درودگران می باشد.تولید کابینت های کلاسیک با چوب های طبیعی و ام دی اف روکش طبیعی و همچنین رنگ های با کیفیت پلی اورتان صورت می گیرد.تمامی منبتهای برجسته چوب راش می باشند و برای درب های کلاسیک کابینت ها که اصطلاحا قاب تونیک نام دارند ترکیب ام دی اف روکش طبیعی و چوب استفاده می شود.تمام یراق آلات بلوم اتریش می باشند.در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیتی بالا و همچنین گارانتی 24 ماهه کابینت را در اختیار مشتریان گرامی می گذاریم.

شما عزیزان و سازندگان گرامی با سفارش کابینت های کلاسیک خود به شرکت رئیسی معمار شرق مزیت های گوناگونی را دارا می شوند که از جمله آنها می توان به :

-مناسب بودن قیمت نسبت به شرکت هایی مانند انزو و کیش چوب اما گرفتن کیفیتی به مراتب بالاتر

-کار طراحی کابینت شما توسط تیم دفتر فنی شرکت دکوراسیون داخلی رئیسی معمار شرق و با نظارت مستقیم خانم مهندس رئیسی صورت می گیرد و دیگر نیاز ندارید برای طراحی حرفه ای هزینه ای مجزا پرداخت نمایید.

-استفاده از تمام اکسسوری ها و اپلینس های جدید در درون کابینت ها از جمله سوپر مارکت , سطل آشغال ها گردان و هزاران اپلینس جدید که قطعا با وجود طراحی حرفه ای و مشرف به بازار امکان پذیر می باشد.

-خلاقیت در طراحی و اجرا - طراحی های کابینت های کلاسیک متفاوت را با ما تجربه خواهید نمود و واحد هایی تک و سکه دار را تحویل خواهید گرفت.

-زمان تحویل 1 ماه کاری می باشد در صورتی که شرکت هایی که دارای کیفیت کاری ما می باشند زمان زیر 3 ماه را به شما عزیزان نخواهند گفت.

در آخر مشتریان گرامی در نظر داشته باشید که کابینت های کلاسیک تمام چوب جزو گرانترین کابینت های بازار محصوب می شوند پس در انتخاب شرکتی که کار را سفارش می دهید دقت فرمایید تا رضایت کامل را احساس نمایید.

شرکت رئیسی معمار شرق با مدیریت خانم مهندس رئیسی

1مجموع 5 محصول
 • یراق آلات

  یراق آلات

  این یراق آلات مخصوص کابینت های لوکس می باشند و دارای انواع متفاوتی هستند.بلوم اتریش در تنوعی زیاد در بازار عرضه می شود اما تشخیص اصل بودن محصول کار متخصص می باشد.

 • سنگ مصنوعی

  سنگ مصنوعی

  سنگ مصنوعی که به نام تجاری کورین معروف است سنگی غیر متخلخل بوده که برای استفاده بر روی اپن آشپزخانه به کار گرفته می شود.

 • کابینت تمام چوب

  کابینت تمام چوب

  کابینت های کلاسیک چوبی با ایجاد حس طبیعی چوب در محیط آشپزخانه به روحیه ساکنین انرژی بخشیده و باعث ایجاد زیبایی و در عین حال ابهت می شوند.استفاده از رنگ پلی اورتان سبب مقاومت بیشتر چوب می گردد.تمامی یراق آلات از بلوم اتریش استفاده می شود.

1مجموع 5 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :