ورود کاربرانعضویت کاربران

در این بخش سعی خواهیم کرد تبلیغات ,کارهای هنری,شرکت در مراسم های مختلف,مقاله های چاپ شده خانم مهندس رئیسی را برای شما به نمایش بگذاریم.

جدای از این مطالب نیز اخبار خاصی را که در زمینه ی دکوراسیون داخلی در ایران و سراسر دنیا اتفاق می افتد را نیز برای شما عزیزان بازگو می نماییم.

علم دکوراسیون داخلی مدت هاست که در سراسر جهان به صورت علمی وجود دارد و مردم سالهاست که به وجود حتمی یک دکوراتور داخلی در فضای داخلی خانه ها و محل های کار خود رسیده اند.اما این علم و هنر مدت کمی که در کشور عزیزمان جایگاه خود را باز نموده است و متاسفانه مورد سواستفاده دلالانی که هیچ سوادی در این زمینه ندارند و فقط برای کسب درامد و تجارت به این حرفه نگاه می کنند قرارگرفته است و مردم عزیز کشورمان فرق بین یک دیزاینر تحصیل کرده و یک دیزاینر بازاری را به سختی تشخیص می دهند.خواهش ما از شما عزیزان این است که اگر کار اصولی می خواهید کار را به کاردان این رشته بسپارید.

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign 

1مجموع 2 خبر
1مجموع 2 خبر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :