ورود کاربرانعضویت کاربران

دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی ؟

 

بارها این جمله رو شنیدیم که ما طراحی داخلی فضای شما را انجام می دهیم و یا برعکس ما دکوراسیون داخلی فضای شما را انجام می دهیم شاید این دو کلمه فرقی نداشته باشند؟! شاید هم ما فرق بین این کلمات را بلد نباشیم.شاید هم مجریان دکوراسیون داخلی نیز فرق این دو را نمی دانند... ما در مدارج عالی دانشگاهی یعنی در دوره ارشد معماری داخلی می آموزیم که فرق چشم گیری بین این دو کلمه وجود دارد.ما در طراحی داخلی اقدام به کارهایی من جمله اجرای گچ کاری , سیم کشی , سرامیک,اجرای سرویس های بهداشتی,اجرای کابینت و کمد و درب ها می کنیم.که این مقوله نیز با بازسازی و نوسازی خیلی متفاوت هست در پکیجی که شما عزیزان این 2 را با هم می بندید ما طراحی های داخلی های شما را با دکوراسیون داخلی تان هم سو  و هم کانسپت می نماییم.معنی و مفهوم دکوراسیون داخلی یعنی اجرای بخش های ظریف و دکوراتیو مانند دیوارهای گچبری , دیوارهای پارچ کوبی , ست کردن مبلمان دست ساز و منبتشان با گل های گچبری یا پتینه کاری و موتیف بعد از گچبری با رنگ و طرح پارچه ی مبل ها ,ست کردن رنگ و مدل پرده با سبک و سیاق دکوراسیون مبلمان و دیوار و سقف دکوراتیو شما , خرید اکسسوری های همگون با فضای شما ... تمامیه این بخش های ظریف در بخش دکوراسیون داخلی گنجانده می شود.در ایران این تخصص به ندرت یافت می شود و انقدر حساس  و ظریف می باشد که انجامش را هرکسی نمی داند و در نهایت این المان ها باید در تمامی موارد با همدیگر همخوان باشند که اگر این اتفاق نیوفتد باعث ایجاد هرج و مرج بصری شده و نتیجه اش در بلند مدت به صورت ناخودآگاه در روحیه و روان افرادی که از فضا استفاده می کنند مشهود می شود.

 

 

 

گروه معماری داخلی رئیسی دیزاین با مدیریت خانم مهندس مهشید رئیسی با تکیه بر علم روز و آخرین متدهای طراحی تخصصی داخلی سعی بر آن دارد شما عزیزان را در داشتن فضایی زیبا و در عین حال متناسب با علوم پایه معماری داخلی یاری رساند برای تماس با دفتر رئیسی معمار شرق می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

02122767409

02122794470

یا برای گرفتن مشاوره می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به تلگرام مستقیم خانم مهندس رئیسی وصل شوید و با ارسال عکس از فضای خود مشاوره رایگان بشوید.

 

 

telegram : @reissidesign 

 

1مجموع 2 مقاله
1مجموع 2 مقاله
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :