ورود کاربرانعضویت کاربران

دکوراسیون کلاسیک پذیرایی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 9 خرداد 1397 در ساعت 12 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه بسیاری از مردم به سمت دکوراسیون های مدرن روی آورده اند ولی هنوز افراد اصیلی وجود دارند که از دکوراسیون کلاسیک استفاده میکنند. دکوراسیون کلاسیک در نوع خود بی نظیر است و شکوه خاصی را ایجاد میکند. قسمت پذیرایی منزل از جمله بخش هاییست که اگر با دکوراسیون کلاسیک تزئین شود جلوه بسیار خوبی را به محیط منزل خواهد بخشید. در دکوراسیون کلاسیک پذیرایی باید مواردی که به آن اشاره خواهیم کرد رعایت شود.رنگ دکوراسیون کلاسیک پذیرایی باید از رنگ های ملایم و آرام تشکیل شده باشد. طیف رنگ هایی که برای این دکوراسیون به کار میرود از خاکستری، طلایی،‌نقره ای، زیتونی، مرواریدی و قرمز مایل به قهوه ای تشکیل شده است. به طور کلی رنگ هایی که برای یک دکوراسیون کلاسیک به کار میرود نباید از نوع تند باشند. به عقیده کارشناسان رنگ های تند در تضاد با یک دکوراسیون کلاسیک هستند و نباید در این نوع دکور مورد استفاده قرار گیرند.

دیوار یکی از تعیین کننده ترین بخش ها در زیبایی دکوراسیون کلاسیک پذیرایی میباشد. از جمله متریال هایی که برای دیوار این نوع دکوراسیون استفاده میشود: گچ، پانل های دیواری چوبی و کاغذ دیواری میباشد. کاغذ دیواری از بهترین متریال های مورد استفاده در دکوراسیون کلاسیک میباشد که البته نوع کلاسیک آن هم به بازار عرضه شده است. کاغذ دیواری هایی که از جنس پارچه و یا ابریشم هستند برای دکوراسیون کلاسیک بسیار مناسب هستند.

دکوراسیون پذیرایی کلاسیک شیک و مجلل میباشد که از این رو برای وسایل موجود در این دکوراسیون مانند آینه ها، شمعدانی ها، لوستر، پرده و منابع نوری باید از نوع درخشان آنها استفاده نمود. کلیه وسایل باید درخشان باشند تا جلب توجه بیشتری کنند.

برای قسمت کف دکوراسیون کلاسیک پذیرایی بهتر است از کفپوش های چوبی استفاده کنید. به جز کفپوش های چوبی میتوانید از کفپوش های دیگر مانند سنگ طبیعی استفاده کنید. کفپوش های چوبی و سنگی اصالت دکوراسیون را چند برابر میکنند.

نحوه چینش وسایل بخصوص مبل ها نیز در دکوراسیون کلاسیک پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار است. اول از هر چیز مبلمان باید از نوع کلاسیک انتخاب شود و سپس چینش آنها به گونه ای باشد که کاملا با فضای موجود و دیگر وسایل تناسب داشته باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :